Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
białoruś
Znalezionych wyników:
499
Lata 50., Pińsk, Białoruska SRR, ZSRR. Urszula Szymańska – siostra Barbary Szymańskiej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Barbara Szymańska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0755).
Lata 50., Pińsk, Białoruska SRR, ZSRR. Portret Barbary Szymańskiej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Barbara Szymańska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0755).
1947, Orsza, Białoruska SRR, ZSRR. Rodzice męża Haliny Rudowicz-Ałanciew - Nikita Ałanciew Nikita i NN. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Halina Rudowicz - Alanciewa w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1295).
25.06.1950, Iwieniec, Białoruska SRR, ZSRR. Jan Kot (2. z lewej), mąż Wandy Kot na motorze z dziećmi. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Krystyna Wanda Kot w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1761).
Brak daty, okolice Nowogródka. Mężczyzna na drodze. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Oktawia Pietuchowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0375).
Ok. 1960-1965, Słonim, Białoruska SRR, ZSRR. Pogrzeb Aleksandra Krawczenki, ojca Czesławy Parnickiej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Czesława Parnicka w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1918).
Ok. 1941, Niedźwiadki, okolice Głębokiego, Białoruska SRR, ZSRR. Wincentyna Piskunowicz (później Kobzik) z mamą Anielą. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnili Wincentyna i Jan Kobzikowie w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1345).
Lata 50., Pińsk, Białoruska SRR, ZSRR. Barbara Szymańska (z prawej) z koleżanką przed domem. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Barbara Szymańska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0755).
1967, Słonim, Białoruska SRR, ZSRR. Pogrzeb księdza Henryka Dragela. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Stefania Charczenko w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1936).
1950, Miejszty, Białoruska SRR, ZSRR. Od lewej: Józef (brat Weroniki Bancarewicz), Weronika Bancarewicz, Janek (kuzyn Weroniki Bancarewicz) Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Weronika Kwacz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1292).
Po 1988, Postawy, Białoruska SRR, ZSRR. Kościół św. Antoniego Padewskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Wacław Stańczyk w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1358).
1.05.1960, Iwieniec, Białoruska SRR, ZSRR. Obchody 1 Maja. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Weronika Juchniewicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1426).
Lata 40., Białoruska SRR, ZSRR. Grupa osób. W 1. rzędzie pośrodku Teresa Niechwiadowicz (Muchina). Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Teresa Muchina w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1451).
Lata 50., Usowo, gm. Plissa, Białoruska SRR, ZSRR. Procesja Bożego Ciała. Bernarda Żdanowicz niesie biały feretron (1 biały od lewej, 4. od prawej) Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Bernarda Żdanowicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1369).
1957, Białoruska SRR, ZSRR. Henryk Skuriat (1. z lewej) w wojsku. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Henryk Skuriat w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0394).
I poł. lat 90., Pińsk, Białoruś. Wiktor Mostek (1. z prawej) z rodziną. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Wiktor Mostek w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0749).
Lata 50., Iwieniec, Białoruska SRR, ZSRR. Maria i Leonard Mikuccy. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnili Maria i Leonard Mikuccy w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatury nagrań - AHM_PnW_1296, AHM_PnW_1760).
1974, Słonim, Białoruska SRR, ZSRR. Kazimierz Woronko, mąż Leokadii Woronko przed domem. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Leokadia Woronko w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1941).
Po 1945, okolice Nowogródka, Białoruska SRR, ZSRR. Mężczyzna w łodzi na rzece Niemen. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Oktawia Pietuchowska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0375).
1958, Słonim, Białoruska SRR, ZSRR. Położenie kamienia węgielnego pod budowę domu rodziców Stefanii Characzenko. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Stefania Charczenko w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1936).
Lata 40., Pińsk (w latach 1941-1944 pod okupacją niemiecką, od 1945 w Białoruskiej SRR, ZSRR). Albina Smołko wśród kwiatów. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Albina Smołko w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0753).
16.08.1955, Iwieniec, Białoruska SRR, ZSRR. Siostra Jadwigi Achrem (stoi w środku) Stefania Achrem wraz z przyjaciółmi. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Jadwiga Achrem w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1759).
1988, Iwieniec, Białoruska SRR, ZSRR. Powiadomienie o doręczeniu przesyłki pocztowej Weronice Bancerewicz, strona 2/2. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Weronika Kwacz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1292).
Lata 50./60., Białoruska SRR, ZSRR. Katarzyna, siostra Jana Skuriata, ciotka Henryka Skuriata. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Henryk Skuriat w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0394).
Lata 70., Białoruska SRR, ZSRR. Portret ślubny syna Genowefy Janukowicz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Genowefa Janukowicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0391).
1
Poprzednia strona
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Następna strona
20
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej