Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
dziecko
Znalezionych wyników:
6290
1971, Paszki Duże k. Borek Radzyńskich, woj. lubelskie, Polska. Stanisław Bandyk siedzi na pniu nad stawem. W tle widać zabudowania wiejskie. Fot. Jerzy Konrad Maciejewski, zbiory Ośrodka KARTA
1971, Paszki Duże k. Borek Radzyńskich, woj. lubelskie, Polska. Stanisław Bandyk stoi przy przydrożnej kaplicy. Fot. Jerzy Konrad Maciejewski, zbiory Ośrodka KARTA
Czerwiec 1967, Warszawa, Polska. Po Jeziorze Wilanowskim pływają chłopcy na kajakach. Na moście nad jeziorem stoją kobiety. 2. z prawej stoi Hanna Tomaszewska z Ozorkowa k. Łodzi. Fot. Jerzy Konrad Maciejewski, zbiory Ośrodka KARTA
3.05.1946, Roubaix, Francja. Dziewczęta z polskiego stowarzyszenia, ubrane w stroje ludowe biorą udział w uroczystościach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz prawdopodobnie poświęcenia Domu Polskiego. Fot. Jerzy Konrad Maciejewski, zbiory Ośrodka KARTA
24.03.1938, Drohiczówka, Polska. Maria Wielowieyska na kolanach Wisi i Teresa Wielowieyska w wózku Fot. Anna Wielowieyska, udostępniła Maria Wielowieyska, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
12.06.1938, Drohiczówka, Polska. Maria Wielowieyska. Fot. Anna Wielowieyska, udostępniła Maria Wielowieyska, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
Około 1955, Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, Argentyna. Daniel i Susana Zacharkowie z dziadkiem Michałem Zacharko. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1954, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Asado (argentyńska odmiana grilla) rodziny Zacharków – Jose Roberto Kozłowski z Susaną Zacharko (z lewej), Jose Kozłowski (w środku) i Michał Zacharko. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1932, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Uroczystość rodzinna. Jose Kozłowski (z przodu). Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1960, Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Szkoła. Daniel Zacharko (pierwszy z lewej). Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Buenos Aires, Argentyna. Kuzyni Adeli Kozłowski. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Brak daty, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Grupa mężczyzn i chłopiec. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 60., Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Eugeniusz Zacharko (pierwszy z lewej) z przyjaciółmi. Fot. NN, zbiory Adeli Kozlowski i Eugeniusza Zacharko, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Dom Polski. Fot. NN, zbiory Ireny Milek, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Kilometro 3, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Rodzinne spotkanie. Na zdjęciu m.in. Janina Koprowski (pierwsza z lewej), Marianna Koprowski (trzecia z lewej). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 50., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Ulica Huergo, Jan Józef Koprowski (w czapce) - ojciec Enrique Koprowskiego - z Wandą Koprowski - siostrą Enrique Koprowskiego i kolegami. Z tyłu Dom Polski. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1971, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Jasełka. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1936, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Wanda Koprowski (pierwsza z prawej) - siostra Enrique Koprowskiego, Marianna Koprowski (druga z prawej) - babcia Enrique Koprowskiego, Eugenia Koprowski (pierwsza z lewej) i Janina Koprowski (druga z lewej) - siostry Jana Józefa Koprowskiego. Eugenia Leniek (siedzi). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Spotkanie towarzyskie. Wśród mężczyzn Jan Samoluta (czwarty z lewej) i Stefan Koprowski (piąty z lewej) - dziadek Enrique Koprowskiego. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Marianna Koprowski (druga z prawej) - babcia Enrique Koprowskiego, Stefan Koprowski (pierwszy z prawej) - dziadek Enrique Koprowskiego. Rodzeństwo Jan Józef Koprowski (pierwszy z prawej), Eugenia Koprowski (stoi) i Janina Koprowski (pierwsza z lewej). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1928, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Inauguracja Domu Polskiego. Jan Józef Koprowski (w pierwszym rzędzie, pierwszy z lewej), Stefan Koprowski (w pierwszym rzędzie, drugi z lewej) i Władysław Koprowski (w pierwszym rzędzie, trzeci z prawej). Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 30., Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Jan Samoluta (siedzi pierwszy z lewej), Stefan Koprowski (siedzi na masce samochodu, pierwszy z prawej) - dziadek Enrique Koprowskiego. Fot. NN, zbiory Enrique Koprowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Ok. 1945, Comodoro Rivadavia, Argentyna. Roberto Szymanski i Amanda Szymanski w polskich strojach ludowych. Fot. NN, zbiory Roberto Carlosa Szymanskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie
Lata 60., Toruń, Polska. Wnuk z babcią Haluszką Burhardt - ciocią Moniki Mickiewicz. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1950, Ushuaia (Tierra del Fuego, Ziemia Ognista), Argentyna. Pierwsza Komunia Święta Elżbiety Mickiewicz (na zdjęciu). Rodzice Krystyna i Edmund Mickiewiczowie. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1
Poprzednia strona
145
146
147
148
149
150
151
152
153
Następna strona
252
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej