Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
jan masalski
Znalezionych wyników:
8
9.11.2007, Daugavpils (Dyneburg), Łotwa. Jana Masalski w swoim domu. Fot. wykonana w ramach realizacji projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie", zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579)
Po 1945, brak miejsca. Nauczyciele z lat 1940-1945, na zdjęciu siedzą: Z. Linkunówna, M. Kropp, Bałodis, stoją: A. Sosnowski, B. Jałowiecka, Girwidzówna, F. Mickiewiczówna, Dagisówna. Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
1929, brak miejsca. Pierwsza strona testamentu sporządzonego przez matkę Jana Masalskiego, Barbarę Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
1929, brak miejsca. Jedna ze stron testamentu sporządzonego przez matkę Jana Masalskiego, Barbarę. Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
Ok. 1900, brak miejsca. Krewni Jana Masalskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
14.11.1998, Daugavpils (Dyneburg), Łotwa. Podziękowanie dla Jana Masalskiego za krzewienie i odradzanie kultury polskiej na Łotwie, podpisane przez Prezesa Daugawpiłskiego Oddziału Związku Polaków na Łotwie „Promień”, W. Nowickiego. Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
Ok. 1930, brak miejsca Jan Masalski (z przodu z prawej) z rodziną. Stoją: stryj i ojciec Jana Masalskiego, siedzą: ciocia i babcia Jana Masalskiego. Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
9.11.2007, Daugavpils (Dyneburg), Łotwa. Godło Polski zawieszone w głównym pokoju domu Jana Masalskiego. Fot. Alina Szamruchiewicz, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Masalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0579).
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej