Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
podróż
Znalezionych wyników:
634
1947, brak miejsca. Polscy uchodźcy na statku w drodze z Indii do Anglii. Na dole 2. z prawej Teresa Rak (później Babicz), na górze 1. z lewej Leokadia Wróbel, poniżej z prawej matka Teresy Rak - Zofia z domu Żółtańska. Fot. NN, udostępnili Teresa i Michał Babiczowie, zbiory Ośrodka KARTA
1947, brak miejsca. Polscy uchodźcy na statku w drodze z Indii do Anglii. 4. z lewej Zofia Rak z domu Żółtańska, przed nią jej córka Teresa (potem Babicz), 3. z prawej Leokadia Wróbel. Fot. NN, udostępnili Teresa i Michał Babiczowie, zbiory Ośrodka KARTA
Czerwiec 1940, brak miejsca.. Ewakuacja Wojska Polskiego z Francji do Wielkiej Brytanii na pokładzie statku MS Sobieski. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Czerwiec 1940, brak miejsca. Ewakuacja Wojska Polskiego z Francji do Wielkiej Brytanii na pokładzie statku MS Sobieski. Żołnierze 3. Kompanii 1. Batalionu Czołgów. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Czerwiec 1940, brak miejsca. Ewakuacja Wojska Polskiego z Francji do Wielkiej Brytanii. Statek MS Batory, zdjęcie wykonane z pokładu statku MS Sobieski. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Kwiecień 1947, brak miejsca. Porucznik Janusz Wincenty Barbarski z 2 Pułku Pancernego na statku podczas powrotu z Niemiec do Wielkiej Brytanii. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Kwiecień 1947, brak miejsca. Porucznik Janusz Wincenty Barbarski z 2 Pułku Pancernego na statku podczas powrotu z Niemiec do Wielkiej Brytanii. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
Kwiecień 1947, brak miejsca. Porucznik Janusz Wincenty Barbarski z 2 Pułku Pancernego na statku podczas powrotu z Niemiec do Wielkiej Brytanii. Fot. NN, zbiory Krzysztofa Barbarskiego, reprodukcje cyfrowe w Ośrodku KARTA w Warszawie i w Instytucie Polskim i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie.
8.12.1955, Kotłas, Archangielska obł., ZSRR. Polacy zwolnieni z łagrów powracający do kraju, pierwsza z prawej stoi Stanisława Gortyńska. Podpis na odwrocie: "Pożegnanie północy". Fot. NN, zbiory Ośrodka KARTA, udostępniła Stanisława Gortyńska.
1
Poprzednia strona
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej