Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
portret
Znalezionych wyników:
13044
Brak daty, brak miejsca. Portret mężczyzny w mundurze Armii Czerwonej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Jan Czekalski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
10.09.2007, Iwano-Frankiwsk (Stanisławów), Ukraina. Stanisława Ciwka, z domu Chmielowska. Fot. wykonana w ramach realizacji projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie", zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0473)
Brak daty, brak miejsca. Portret kobiety. Fotografia z archiwum rodzinnego Izabeli Mickiewicz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Izabela Mickiewicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1672).
Przed 1939, brak miejsca. Fotografia ślubna z rodzinnego archiwum Anny Bogowicz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Anna Bogowicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1399).
26.06.2011, Kaczyka, Rumunia. Genowefa Nawrocka z domu Augustyn. Fot. wykonana w ramach realizacji projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie", zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią (sygnatura nagrania - AHM_PnW_2418)
1955-1957, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Eugeniusz Cydzik, żołnierz Armii Krajowej w okręgu grodzieńskim, więzień łagrów w latach 1945-1957. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie".
Lata 50., brak miejsca. Portret Władysława Witwickiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Maria Witwicka w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0982).
1955-1957, Workuta, Komi ASRR, ZSRR. Eugeniusz Cydzik, żołnierz Armii Krajowej w okręgu grodzieńskim, więzień łagrów w latach 1945-1957. Fot. NN, udostępnił Eugeniusz Cydzik w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie"
Lata 60., brak miejsca. Wiktor Bliznia i Janina Bliznia z córką Witą i synem Pawłem. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Wiktor Bliznia w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1152).
05.06.2008, Fastów, Ukraina Kazimierz Łukaszewicz. Fot. wykonana w ramach realizacji projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie", zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0734)
1955, Litewska SRR, ZSRR. Portret ślubny. Fotografia z archiwum rodzinnego Izabeli Mickiewicz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Izabela Mickiewicz w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1672).
1947, Orsza, Białoruska SRR, ZSRR. Rodzice męża Haliny Rudowicz-Ałanciew - Nikita Ałanciew Nikita i NN. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Halina Rudowicz - Alanciewa w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1295).
28.07.2009, Głębokie, Białoruś. Anna Bogowicz. Fot. wykonana w ramach realizacji projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie", zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1399)
Po 1945, brak miejsca. Portret kobiety i mężczyzny. Fotografia z archiwum rodzinnego Ireny Jasiulite. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Irena Weronika Jasiulite w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1675).
Ok. 1937, Gdynia, Polska. Stanisław Ryży (1918–1960), syn Józefa Ryżego i Wandy Kempka. W 1934 wyjechał do Polski studiować w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Lesław Ryży w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_2301).
Brak daty, brak miejsca. Portret kobiety. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Adela Baczyńska w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1470).
1904, Uść-Kamianogorsk, Syberia, Imperium Rosyjskie. Anastazja Mołodowa - babka Bogusławy Bryły-Czerny, z córką Marią. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Bogusława Bryła-Czerna w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_0466).
Lata 50., Słonim, Białoruska SRR. Portret Roty Popławskiej, przyjaciółki z pracy Czesławy Parnickiej z domu Krawczenko. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępniła Czesława Parnicka w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_PnW_1918).
Lata 50., Ryga, ZSRR. Matka chrzestna Piotra Łastowskiego z synami. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1978, Warszawa, Polska. Aktor Mirosław Konarowski na wystawie rysunków Grzegorza Morycińskiego z cyklu "Oligofrenia" w Kordegardzie Warszawskiej. Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
Lata 60. lub 70., Polska. Teresa Remiszewska-Damsz - żeglarka, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, w latach 80. działaczka "Solidarności". Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka Karta.
Lata 50. lub 60., Warszawa, Polska. Dzieci w świetlicy komitetu blokowego przy al. Świerczewskiego 95/99 (obecnie al. "Solidarności"). Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
Brak daty, Polska Zdjęcie paszportowe emigrantów. Fot. NN, zbiory Marii Oszust i Wieńczysława Boczarów, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1900-1920, miejsce nieznane, Polska. Portret grupowy na drabinie. Fot. NN, kolekcja rodziny Walińskich, zbiory Fundacji Ośrodka KARTA
26.02.1943, Tomsk, Tomska obł., ZSRR. Arkadiusz Beznosik podczas pobytu w Domu Dziecka w Tomsku. Fot. NN, zbiory Ośrodka KARTA, udostępnił Jerzy Niemczyk
1
Poprzednia strona
368
369
370
371
372
373
374
375
376
Następna strona
522
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej