Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
rodziny
Znalezionych wyników:
356
Lata 50., Kilometro 8, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Feliks i Zofia Anna Twardowscy z synami Tomaszem (na rękach) i Maciejem. Fot. NN, zbiory Tomasa Mario Twardowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Przed 1920, Bochnia, Polska. Feliks Twardowski (pierwszy z lewej) z dziećmi z rodziny. Fot. NN, zbiory Tomasa Mario Twardowskiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1961, Milanówek, Polska. Krystyna Mickiewicz z domu Burhardt - matka Moniki Mickiewicz - i Aleksander Burhardt - dziadek Moniki Mickiewicz. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1958, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Edmund Mickiewicz (z prawej) - ojciec Moniki Mickiewicz, Monica Mickiewicz (w oknie). Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1965, Bariloche, prowincja Rio Negro, Argentyna. Krystyna Mickiewicz z domu Burhardt (z lewej) i jej córka Elżbieta Mickiewicz. Fot. NN, Zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1958, El Bolsón, prowincja Rio Negro, Argentyna. Monica Mickiewicz (siedzi) z matką Krystyną Mickiewicz z domu Burhardt. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 60., Toruń, Polska. Wnuk z babcią Haluszką Burhardt - ciocią Moniki Mickiewicz. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1950, Ushuaia (Tierra del Fuego, Ziemia Ognista), Argentyna. Pierwsza Komunia Święta Elżbiety Mickiewicz (na zdjęciu). Rodzice Krystyna i Edmund Mickiewiczowie. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 20., Polska. Dziadkowie Moniki Mickiewicz - Edmund i Jadwiga Mickiewiczowie - prawdopodobnie w miejscowości uzdrowiskowej. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1943, Radom, Polska. Krystyna Mickiewicz z córką Elżbietą. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1956, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Krystyna Mickiewicz (w środku) z córkami Elżbietą (z prawej) i Moniką (z lewej). Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1970, Toruń, Polska. Aleksander Burhardt - dziadek Moniki Mickiewicz - z siostrą Jadwigą Burhardt. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1907, okolice Wilna, Rosja. Dziadkowie Moniki Mickiewicz - Jadwiga Węcławska (z tyłu trzecia z lewej w białej sukni) i Aleksander Burhardt (z tyłu, drugi z lewej). Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1926, Biery, Polska. Dzieci z rodziny Mickiewiczów. Edmund Mickiewicz (siedzi najwyżej), Jadwiga Mickiewicz (pierwsza z lewej), Nina Mickiewicz (druga z lewej), Wanda Mickiewicz (z kokardą). Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 20., Wilno, Polska. Rodzina Burhardt. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
1937, Radom, Polska. Aleksander Burhardt - dziadek Moniki Mickiewicz (pierwszy z prawej), Edmund Mickiewicz (drugi z lewej) - ojciec Moniki Mickiewicz. Wanda Mickiewicz (trzecia z lewej) i Jadwiga Mickiewicz (trzecia z prawej) z mężami. Fot. NN, zbiory Moniki Mickiewicz, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Około 1954, Comodoro Rivadavia, prowincja Chubut, Argentyna. Andres, Lina, Raul, Eduardo i Andres Jóźwiccy. Fot. NN, zbiory Andresa Jozwickiego, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
20.04.1912, Warszawa, Królestwo Polskie. Irena Gąska z ojcem Fajbusiem Gąską w atelier fotograficznym. Fot. Stanisław Drzewiński (ul. Marszałkowska w Warszawie), zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Początek XX wieku, Warszawa. Dzieci spokrewnione z rodziną Gąska. Fot. Stanisław Drzewiński, zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
14 07.1926, Argentyna. Rodzina Gąska tuż po przyjeździe do Argentyny. Fot. Dr. Juan Alfredo Casaubon, zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
16.11.1945, Wawer koło Warszawy, Polska. List Ludwika Korna z rodziną do F. Gąski: "Kochana ciociu i wuju. Po tylu latach pierwszy raz do Was piszę. Przeszliśmy moc, ale to nie jest ważne najważniejsze to to, że żyjemy i jesteśmy zdrowi Lutek, Juleczka i ja. Od męża dostałam kilka depesz znajduje się w Italii w Modenie. Co u Was jak się wszyscy miewacie, jak zdrowie, co porabia Irenka z mężem. O całej rodzinie nie wiem absolutnie nic, Wy chyba macie wiadomości gdzie mieliście stały adres, a myśmy kilkakrotnie zmieniali mieszkanie w czas wojny. Prosimy o list [...] pocztą lotniczą. Już chyba za kilka miesięcy będę mogła być ze swoim mężem, jak doczekać tej chwili. Zasyłamy miljon całusów - Irka, Lutek i Juleczka." Fot. NN, zbiory Reginy Gaski, reprodukcje cyfrowe w Bibliotece Polskiej im. Ignacego Domeyki w Buenos Aires (Biblioteca Polaca Ignacio Domeyko) i w Ośrodku KARTA w Warszawie.
Lata 50., lub 60., Warszawa, Polska. Rodzina cioci fotografki Ireny Jarosińskiej. Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
Lata 50., lub 60., Warszawa, Polska. Dziecko z rodziny cioci fotografki Ireny Jarosińskiej. Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
Lata 50. lub 60., Warszawa, Polska. Mężczyzna z rodziny cioci fotografki Ireny Jarosińskiej. Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
Lata 50. lub 60., Warszawa, Polska. Rodzina cioci fotografki Ireny Jarosińskiej. Fot. Irena Jarosińska, zbiory Ośrodka KARTA
1
Poprzednia strona
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Następna strona
15
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej