Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
uchodźcy
Znalezionych wyników:
3095
7.11.1954, Glasgow, Szkocja, Wielka Brytania. Wybory do Rady Rzeczpospolitej Polskiej. Przed lokalem wyborczym stoją od lewej: inżynier M. Gworek, T. Pątkowski, H. Gworkowa, Z. Kobryn, inspektor S. Maj, L. Wilmański, mecenas J. Bełtowski. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie, udostępnił Z. Kobryn [Album K21]
1942, Teheran, Iran. Dedykacja w albumie: "Za ojcowskie i żołnierskie serce, niezapomnianemu kierownikowi Referatu, majorowi Naimskiemu Ludwikowi, w dniu imienin ofiarowują z najlepszemi życzeniami pracownicy Referatu Kulturalno-Oświatowego Bazy Ewakuacyjnej". Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego]
1942, Teheran, Iran. Gen. Michał Tokarzewski-Karaszewicz. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Gen. Mieczysław Boruta-Spiechowicz. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Gmach Poselstwa RP w Teheranie. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Ambasador prof. Stanisław Kot. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Były poseł RP w Iranie (z jednoczesną akredytacją w Afganistanie i Iraku) Jan Karszo-Siedlewski i poseł dr Karol Bader. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Przedstawiciele RP w pałacu szacha, z lewej stoi poseł Karol Bader. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Poseł RP Karol Bader żegna się z szachem Iranu. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Mohammad Reza Pahlawi - szach Iranu, portret w mundurze. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Poseł RP dr Karol Bader, portret. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Poseł Jan Karszo-Siedlewski (stoi z lewej) żegna garnizon, w środku stoi dr Karol Bader. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Mohammad Reza Pahlawi - szach Iranu w rozmowie z polskim posłem Karolem Baderem. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Henryk Windsor, książę Gloucester z wizytą w Teheranie, z lewej stoi gen. Mieczysław Boruta-Spiechowicz. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Henryk Windsor, książę Gloucester z wizytą w Teheranie. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Pahlevi, Iran. Flagi: polska i Czerwonego Krzyża powiewające na dachu szpitala, w którym przebywali Polacy ewakuowani ze Związku Radzieckiego. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Symbol Czerwonego Krzyża ułożony z kamyków przed namiotem w obozie dla polskich uchodźców. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Symbole Eskulapa i flaga biało-czerwona ułożone z kamyków przed namiotem, w którym mieściła się obozowa apteka. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, aktorzy na scenie, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, aktorzy na scenie, z prawej stoi sobowtór Charliego Chaplina. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, na scenie para tancerzy w strojach ludowych, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, aktorzy tańczą na scenie, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, solista gra na skrzypcach, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, aktorzy na scenie, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1942, Teheran, Iran. Występ w obozie dla polskich uchodźców, na scenie tancerze w strojach ludowych, w tle orkiestra. Fot. NN, Instytut Polski i Muzeum im. gen. Sikorskiego w Londynie [album Ludwika Naimskiego].
1
Poprzednia strona
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Następna strona
124
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej