Przejdź do menu głównego
Przejdź do treści
Przejdź do wyszukiwarki
Fotokarta
Fotokarta
Wyszukiwarka elasticsearch
szukaj
Zaawansowane
Znajdź ...
Wszystkie te słowa
Dokładnie te słowa
Żadne z tych słów
Przeszukaj
W bazie zdjęć
W dowolnym miejscu strony
Szukaj
Fixed-menu
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Fotokarta
Fotokarta
O nas
Aktualności
Nasze zbiory
Kolekcje
Temat miesiąca
Oferta
Partnerzy
Nasze projekty
Opracowanie i digitalizacja
Publikacje
Wystawy
Kontakt
Wesprzyj nas
EN
Zobacz nas w social media
Słowa kluczowe
Wyniki wyszukiwania tagu:
łotwa
Znalezionych wyników:
336
1950, prawdopodobnie Ryga, ZSRR. Kazimiera i Gabriel Łastowscy, rodzice Piotra Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Lata 30., prawdopodobnie Ryga, Republika Łotewska. Walentyna Łastowska, siostra Piotra Łastowskiego, podczas występu w cyrku. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Lata 30., brak miejsca. Zdjęcie portretowe przyjaciół rodziny Łastowskich. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1928, Ryga, Republika Łotewska. Zdjęcie klasowe dzieci z IV klasy polskiej szkoły przy ul. Katolickiej w Rydze. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1940, brak miejsca. Zdjęcie ślubne Marii Tiliczajewej i Wiktora Łastowskiego z rodziną. W 1. rzędzie od lewej - Gabriel Łastowski i Kazimiera Łastowska z domu Wajwodzisz, rodzice Wiktora Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Przed 1939, brak miejsca. Gabriel Łastowski, ojciec Piotra Łastowskiego, w mundurze Wojska Polskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
01.05.1921, brak miejsca. Gabriel Łastowski, ojciec Piotra Łastowskiego, z pracownikami. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1928, Ryga, Republika Łotewska. Rewers fotografii o sygnaturze AHM_0794_0002_0013a: Zdjęcie klasowe dzieci z IV klasy polskiej szkoły przy ul. Katolickiej w Rydze. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Przed 1939, brak miejsca. Portret Piotra Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1932, Ryga, Republika Łotewska. Zdjęcie klasowe uczniów z I klasy szkoły podstawowej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Lata 20., prawdopodobnie Ryga, Republika Łotewska. Zdjęcie grupowe. W 1. rzędzie 2. od lewej - Piotr Łastowski. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1931, Ogres, Republika Łotewska. Pielęgniarki z podopiecznymi w dziecięcym sanatorium w Ogres. W fartuchu 1. z lewej stoi Walentyna Łastowska, siostra Piotra Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Lata 50., brak miejsca. Rodzice Piotra Łastowskiego - Kazimiera Łastowska z domu Wajwodzisz i Gabriel Łastowski z dziećmi znajomuch. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1940, brak miejsca. Zdjęcie ślubne Marii Tiliczajewej i Wiktora Łastowskiego, brata Piotra Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
26.09.1948, Ryga, Łotewska SRR, ZSRR. Piotr Łaptowski (1. z lewej) podczas prac społecznych w klasie maturalnej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1930, Ogres, Republika Łotewska. Zdjęcie grupowe pielęgniarek w sanatorium dziecięcym w Ogres. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1947, Ryga, Łotewska SRR, ZSRR. Piotr Łaptowski (siedzi 2. z lewej) z koleżankami w klasie maturalnej. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1930, Ogres, Republika Łotewska. Rewers fotografii o sygnaturze AHM_0794_0002_0018a: Zdjęcie grupowe w sanatorium dziecięcym w Ogres. W 2. rzędzie, 6. z prawej stoi Walentyna Łastowska, siostra Piotra Łastowskiego. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
16.08.1936, Ryga, Republika Łotewska. Portret Wiery Ihnatowicz. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Przed 1939, prawdopodobnie Ryga, Republika Łotewska. Portret dyrektora szkoły w Rydze. W lewym dolnym rogu napis: "A. Barda". Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
04.10.1926, brak miejsca. Portret rodzeństwa Łastowskich. Od lewej - Piotr, Wiktor, Walentyna. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
04.10.1926, brak miejsca. Portret rodzeństwa Łastowskich. Od lewej - Piotr, Wiktor, Walentyna. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1946, Carnikava k. Rygi, Łotewska SRR, ZSRR. Piotr Łaptowski w mundurze Armii Radzieckiej w stopniu sierżanta. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
13.03.1933, prawdopodobnie Ryga, Republika Łotewska. Portret transwestytki o pseudonimie "Maks". W lewym dolnym rogu odręczny, nieczytelny podpis. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
Lata 30., brak miejsca. Walentyna Łastowska, siostra Piotra Łastowskiego, z narzeczonym. Fot. NN, zbiory Archiwum Historii Mówionej Ośrodka KARTA i Domu Spotkań z Historią, udostępnił Piotr Łastowski w ramach projektu "KARTA z Polakami na Wschodzie" (sygnatura nagrania - AHM_0794).
1
Poprzednia strona
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Następna strona
14
Przekaż zbiory
Z innych archiwów
Nasze zbiory
Nowości w zbiorach
Facebook - dolne menu
Instagram - dolne menu
Twitter-dolne menu
Youtube - dolne kafelki
Ta strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w ustawieniach przeglądarki.
Dowiedz się więcej